Počinje prijava na Galileo kurs

Kompanija Travelport Galileo je studentima Univerziteta Singidunum omogućila pohađanje kursa "Travelport GDS - Galileo Core: Booking File1 - Basic Reservations" po povlašćenoj ceni od 7.000,00 din.Na kraju školske 2017/2018. godine, najbolji student u generaciji dobija besplatnu obuku!

Termin održavanja kursa je od 9.10. do 13.10.2017. Obuka traje pet radnih dana od 9.30 do 15.30 i održava se u školskom centru Travelport Galileo kompanije u ul. Knez Mihailova 30/IV, Beograd. Poslednjeg dana se polaže test radi dobijanja zvaničnog sertifikata. Obuku drže licencirani predavači za Travelport Galileo GDS sistem.

Više informacija o kursu možete pročitati ovde.

Studenti se prijavljuju slanjem online prijave na e-mailove: galileo|mmnkk|singidunum.ac.rs i ivana.zivkov|mmnkk|galileoadriatic.com.

Online prijavu možete preuzeti ovde.