Poziv za volontiranje na Sajmu turizma u Beogradu

U periodu od 22. do 25. februara 2018. godine održava se Sajam turizma u Beogradu.

Kao i svake godine veliki broj kompanija, turističkih agencija, hotela i turističkih organizacija traži naše studente za volontiranje i praksu na njihovim štandovima.

Poziv za volontiranje na Sajmu turizma u Beogradu  2

Ove godine su nam potrebni studenti za:

• Dežurstva na štandu Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment Univerziteta Singidunum
  • Organizacija Sajma turizma (rad i nekoliko dana pre 23. februara) za Beogradski sajam
  • Dežurstva na štandu Turističke organizacije Srbije
  • Dežurstva na štandu Turističke organizacije Beograda
  • Dežurstva na štandovima nekoliko turističkih agencija
Poziv za volontiranje na Sajmu turizma u Beogradu  1 Poziv za volontiranje na Sajmu turizma u Beogradu 4 Poziv za volontiranje na Sajmu turizma u Beogradu  3

Zainteresovani studenti Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment i Poslovnog fakulteta (modul Marketing i menadžment) mogu se prijaviti za volontiranja slanjem prijave na mail pr|mmnkk|singidunum.ac.rs.

Krajnji rok za prijavu je sreda 14. februar 2018. godine

U prijavi poslati CV ili kontakt podatke uz propratno pismo - ime i prezime, broj indeksa, kontakt telefon i kontakt mail.

Studenti bi trebalo samo da pošalju prijavu (bez naznake gde bi volontirali), a raspored volontiranja će se praviti u zavisnosti od broja prijavljenih, godine studija, dosadašnjeg iskustva u radu na Sajmu turizma.

Poziv za volontiranje na Sajmu turizma u Beogradu  5

Univerzitet Singidunum © 2018