Raspored za praksu III i IV godine FTHM

Obaveštavaju se studenti treće i četvrte godine Fakulteta za turistički i hotelijerski mendžment da će se podela dokumentacije za praksu za studente III godine obaviti u utorak 25.04.2017. godine, u Kumodraškoj  261, u prostoriji A-005,  u  13.00 časova, a za studente IV godine u sredu, 26.04.2017. godine u Danijelovoj 32, u prostoriji A-21, u 15.00 časova.

Tom prilikom, studentima će se obratiti dekan Fakulteta, prof. dr Slobodan Čerović i prof. dr Vesna Spasić a potom će se pristupiti podeli dokumentacije.

Podsećamo sve studente III godine da se stručna praksa realizuje od 3.maja do 26. maja, a za studente IV godine od 3.maja do 16. juna 2017.godine.

Raspored za praksu studenata III godine preuzmite ovde.

Raspored za praksu studenata IV godine preuzmite ovde.

Prisustvo na sastanku obavezno je za sve studente III i IV godine.

Ukoliko se Vaše ime ne nalazi na spisku, a želite da budete angažovani na praksi preko organizacije UNIVERZITETA SINGIDUNUM, možete nas kontaktirati putem mejla careers|mmnkk|singidunum.ac.rs.