Sertifikacija iz Travelport GALILEO sistema samo za studente Univerziteta Singidunum pod posebnim uslovima

Kompanija Travelport Galileo studentima Univerziteta Singidunum omogućila je pohađanje kursa i dobijanje sertifikata "Travelport GDS - Galileo Core: Booking File1 - Basic Reservations" po povlašćenoj ceni od 7.000,00 din.

Kurs traje pet radnih dana. Termin održavanja kursa je od 6.11. do 10.11.2017. godine.

Obuka se održava u školskom centru Travelport Galileo kompanije u ul. Knez Mihailova 30/IV, Beograd. Poslednjeg dana se polaže test radi dobijanja zvaničnog sertifikata.

Zainteresovani studenti treba da popune online prijavu i pošalju na e-mail adrese: galileo|mmnkk|singidunum.ac.rs i ivana.zivkov|mmnkk|galileoadriatic.com.

Online prijavu možete preuzeti ovde.

Više informacija o kursu možete pročitati ovde.