Stručna poseta hotelu Hyatt Regency Belgrade - 13. novembar 2017. godine

Poštovani studenti,

Obaveštavamo vas da će hotel Hyatt Regency Belgrade ugostiti zaineresovane studente III i IV godine Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment. Stručna poseta će biti organizovana u ponedeljak, 13. novembra, sa početkom u 11 časova.

Studenti će imati priliku da detaljno sagledaju kapacitete hotela i obiđu sve delove hotela, uključujući: smeštajne kapacitete, stručne službe, restoran, kuhinju, spa centar i druge zanimljive prostorije.Na licu mesta studenti će moći da razgovaraju sa menadžmentom i zaposlenima u hotelu.

strucna-poseta-hyatt-regency-2017-1

Pozivamo Vas da iskoristite ovu jedinstvenu priliku. Prijave su obavezne i možete ih slati na adresu: careers|mmnkk|singidunum.ac.rs, do petka, 10. novembra 2017. godine, u 16 časova.

strucna-poseta-hyatt-regency-2017-2