Obaveštenje / Decembarski ispitni rok

Decembarski ispitni rok biće održan 30. decembra 2022. godine. Prijava ispita počinje 20.12.2022. godine. Prijavu ispita po redovnoj ceni od 500 dinara je moguće realizovati najkasnije 25.12.2022. godine do 14 časova.

Nakon isteka roka za redovnu prijavu ispita ispit se može prijaviti po ceni naknadne prijave od 3.000 dinara za 1 ispit, najkasnije do 29.12.2022. godine do 14 časova. Naknadna prijava se realizuje isključivo slanjem mejla na estudent|mmnkk|singidunum.ac.rs . Prijava ispita po naknadnoj ceni je moguća samo ako ima dovoljno sredstava na raspolaganju na estudent nalogu. Ispit se ne može prijaviti na dan održavanja ispita.

U decembarskom roku, ispite mogu prijavljivati studenti koji nastavu prate po sistemu blokovske nastave.

Studenti koji nastavu prate po sistemu blokovske nastave u decembarskom ispitnom roku mogu da prijave samo predmet koji su slušali u trećem bloku.
U decembarskom ispitnom roku neće biti moguća prijava predmeta iz prvog i drugog bloka, kao ni predmeta koji su se slušali u sva tri bloka (oktobarski, novembarski, decembarski).

U decembarskom ispitnom roku neće biti moguća prijava odslušanih predmeta iz predhodne školske godine.

Rasporedi ispita će biti objavljeni u sekciji Studenti -> Rasporedi -> Raspored ispitnih rokova.
Uplata za prijavu ispita treba da se izvrši najkasnije 10 dana pre održavanja ispita.
Prijava ispita vrši se preko portala estudent.singidunum.ac.rs
Uputstvo za prijavu ispita nalazi se na sledećem linku.

Uslov za prijavu ispita je upisana akademska 2022/2023. godina i izmiren deo školarina prema Ugovoru o studiranju tj. definisanoj dinamici otplate.

VAŽNO
Molimo Vas da na sve uplate ka Univerzitetu u poziv na broj unosite Vaš broj indeksa u formi godina upisa zatim broj indeksa, bez razmaka i znakova interpunkcije (PRIMER 2022123456).

Broj tekućeg računa za prijavu ispita: 325-9500700190321-77

Univerzitet Singidunum © 2024