Volontirenje na Sajmu turizma u Beogradu

U periodu od 23. do 26. februara 2023. godine održava se 44. Međunarodni sajam turizma u Beogradu.

Kao i svake godine veliki broj kompanija, turističkih agencija, hotela i turističkih organizacija traži naše studente za volontiranje i praksu na njihovim štandovima.

vest-fthm-ns-23-01-2023-slika-1

Ove godine su nam potrebni studenti za:

• dežurstva na štandu Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment Univerziteta Singidunum
  • organizacija Sajma turizma (angažovanje i dan ili dva pre 23. februara) za Beogradski sajam - organizacija, kancelarija, dežurstvo, protokol
  • dežurstva na štandu Turističke organizacije Srbije
  • dežurstva na štandu Turističke organizacije Beograda
  • dežurstva na štandovima nekoliko turističkih agencija (KonTiki travel, Big Blue, Astra Travel)
vest-fthm-ns-23-01-2023-slika-3 vest-fthm-ns-23-01-2023-slika-4 vest-fthm-ns-23-01-2023-slika-5

Zainteresovani studenti Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment, Poslovnog fakulteta (modul Marketing i menadžment), studijskog programa Anglistika, ali i drugih studijskih programa mogu se prijaviti za volontiranja slanjem prijave na mail pr|mmnkk|singidunum.ac.rs.

Krajnji rok za prijavu je petak 10. februar 2023. godine

U prijavi poslati CV ili kontakt podatke uz propratno pismo - ime i prezime, broj indeksa, kontakt telefon i kontakt mail.

Studenti bi trebalo samo da pošalju prijavu (bez naznake gde bi volontirali), a raspored volontiranja će se praviti u zavisnosti od broja prijavljenih, godine studija, dosadašnjeg iskustva u radu na Sajmu turizma.

vest-fthm-ns-23-01-2023-slika-2

Univerzitet Singidunum © 2023